Nasi lekarze

Magdalena Siewniak
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na Wydziale Lekarsko- Stomatologicznym. Głównym obszarem jej zainteresowania jest stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza oraz protetyka. Poszerza swoje umiejętności i wiedzę w dziedzinie ortodoncji oraz medycyny estetycznej.
Arnold Zaraska
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Lekarskim w 2007 r. Jest doskonały w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym zarówno u dzieci jak i młodzieży oraz dorosłych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach, o czym świadczą liczne dyplomy oraz certyfikaty.
Michalina Szmyd-Łucek
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na wydziale lekarsko-dentystycznym. Stale uczestniczy w licznych kursach doskonalących, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności głównie w zakresie leczenia ortodontycznego dzieci oraz dorosłych.
Halina Opalińska
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej, Oddział Stomatologii w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Katowicach. Jej pasją jest ortodoncja oraz stomatologia estetyczna. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych ortodontów. Aktualnie odbywa studia podyplomowe Master in Orthodontics sygnowane przez University City of London, w trakcie których pod okiem najlepszych specjalistów poszerza wiedzę teoretyczną oraz rozwija umiejętności kliniczne, zgodne ze światowymi standardami nowoczesnej ortodoncji.
Magdalena Kuś-Florek
Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy i specjalizacyjny odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu uzyskując specjalizację w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Krzysztof Suska
Lekarz stomatolog, specjalista chirurg
Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii na Akademii Medycznej w Białymstoku w 1995 r. W roku 2001 uzyskał specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej.
Magdalena Bednarz-Wiącek
Lekarz stomatolog ogólny
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia zdobywając stypendium i tytuł najlepszego absolwenta Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu w roku akademickim 2015/16. Pełniła funkcję Sekretarza Generalnego i Wiceprezydenta Zarządu Krajowego Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Główny organizator ogólnopolskich konferencji stomatologicznych w Zabrzu i Katowicach. Pełniła nadzór nad ogólnopolskim programem "Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2016" oraz brała czynny udział w licznych akcjach prozdrowotnych na terenie Śląska. Laureatka finałowego etapu IV edycji konkursu dla Najlepszych Studentów Stomatologii 2013/14. Obecnie skupia się na pracy z pacjentami oraz rozwija swoje pasje pozazawodowe.
Karolina Śliwa
Lekarz stomatolog ogólny z ortodoncją
Content...
Paweł Luty
Lekarz stomatolog, specjalizuje sie w leczeniu implantologicznym i protetycznym
Absolwent oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Od wielu lat jego zainteresowania skupiają się na implantologii i protetyce, szczególnie na odbudowie stałej braków zębowych ­ zarówno w oparciu o własne zęby pacjenta jak i na implantach, oraz pracach kombinowanych o wysokiej estetyce.
Monika Kuziemska
Lekarz stomatolog, specjalizuje się w chirurgii szczękowo-twarzowej
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w 2012 r. w Zabrzu. Obecnie jest na 3 roku studiów specjalizacyjnych z chirurgii stomatologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu, Oddział Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.
Paweł Nawrot
Lekarz stomatolog, specjalizuje się w zabiegach z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz mikrochirurgii periodontologicznej
Absolwent Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Członek ITI (International Team for Implantology). Uczestnik licznych krajowych oraz zagranicznych sympozjów, szkoleń i warsztatów praktycznych. Rozwija swoje umiejętności pod okiem najlepszych mentorów z całej Europy (Włoch, Niemiec, Szwajcarii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii). Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce klinicznej, a niezbędne kwalifikacje potwierdza międzynarodowymi certyfikatami uznanych jednostek naukowych. Oprócz technicznej perfekcji zwraca szczególną uwagę na uzyskiwaną w wyniku leczenia wysoką estetykę uśmiechu. To wszystko gwarantuje najwyższy światowy poziom wykonywanych procedur oraz bezpieczeństwo podczas przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów.
Barbara Vrabetz
Lekarz stomatolog zachowawczy z endodoncją
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz uczestniczką Curriculum Endodontycznego. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach stomatologicznych i wykładach. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz endodoncji.
Anna Langner
Lekarz stomatolog zachowawczy z endodoncją
Stomatologię ukończyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Największą satysfakcję daje jej praca w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Lubi pracować również z dziećmi. Poza stomatologią jej pasjami są podróże, fotografia oraz dobra książka.

Nasze asystentki

Magdalena Kwiecień
Asystentka stomatologiczna
Małgorzata Panek
Asystentka stomatologiczna
Higienistka stomatologiczna
Izabela Kadela
Asystentka stomatologiczna , Technik elektroradiolog
Sylwia Bronkowska
Recepcjonistka medyczna

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości (*)

Nr telefonu (*)

x
Szybki kontakt