(+48) 884 604 884 | Oddzwaniamy na nieodebrane połączenia!
Ціни та послуги Umów wizytę online

Zalety leczenia Systemem Invisalign:

Więcej swobody

Nie rzucają się w oczy i łatwo je zdejmować w razie potrzeby.

Szybkie efekty

Wyniki możesz zobaczyć po upływie zaledwie 6 miesięcy (w zależności od złożoności Twojego przypadku).

Inwestuj w siebie

Niektórzy lekarze Invisalign oferują elastyczne plany płatności.

Przezroczyste nakładki Invisalign – wyniki bez dyskomfortu.

Poczuj różnicę podczas całego leczenia dzięki materiałowi smarttrack.

Tylko przezroczyste nakładki Invisalign są wykonane z materiału smarttrack, dzięki któremu są bardziej wygodne w noszeniu i można je łatwo zakładać i zdejmować.

Wyniki poparte 9 milionami uśmiechów na całym świecie.

Uzyskujesz dostęp do spersonalizowanego leczenia bazującego na latach badań i informacjach zebranych od milionów pacjentów.

 • Bez domysłów
  dzięki zestawowi nakładek stworzonych w oparciu o takie nowoczesne rozwiązania, jak zastrzeżony materiał smarttrack przewidywalność prostowania zębów w trakcie leczenia Systemem Invisalign jest zdecydowanie wyższa.
 • Wygoda
  dyskretne przezroczyste nakładki, które pozwalają wszystko, na co masz ochotę.
 • Dopasowane do ciebie
  ściśle przylegają do zębów.

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

  Imię i nazwisko (*)

  Treść wiadomości (*)

  Nr telefonu (*)


  Cała treść zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach i w zakresie związanym z otrzymaniem za pośrednictwem telefonii komórkowej informacji o świadczonych usługach zdrowotnych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do uzyskania informacji oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.


  Cała treść zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach marketingu produktów lub usług administratora danych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.

  x
  Umów wizytę online