Klinika w Katowicach - tel.: (+48) 884 604 884 | Oddzwaniamy na nieodebrane połączenia!
Ціни та послуги

Nasi lekarze

Halina Opalińska
Lekarz stomatolog, specjalizujący się w ortodoncji, właściciel kliniki
Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej, Oddział Stomatologii w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Katowicach. Jej pasją jest ortodoncja oraz stomatologia estetyczna. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych ortodontów. Ukończyła studia podyplomowe Master in Orthodontics sygnowane przez University City of London.
Karolina Śliwa
Lekarz stomatolog ogólny, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończyła studia stomatologiczne na Śląskiej Akademii Medycznej w 2003 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując w specjalistycznych klinikach stomatologicznych w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń praktycznych światowej sławy specjalistów. Pasjonatka ortodoncji, którą stara się łączyć z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze stomatologii, estetyki i protetyki, co umożliwia jej wielostronne podejście do leczenia. Prywatnie miłośniczka podróży i aktywności sportowych.
Anna Skałbania-Dłucik
Lekarz stomatolog, specjalizujący się w ortodoncji
Ukończyła studia podyplomowe Master of Science in Orthodontics and Dentofacial Orthopedics realizowanych z ramienia Athenea Dental Institute Uniwersytu San Jorge w Barcelonie otrzymując tytuł Ortodonty oraz uprawnienia do świadczenia usług z zakresu ortodoncji na terenie całej Unii Europejskiej.
Odbyła dwuletni, teoretyczno-praktyczny, kompleksowy kurs ortodontyczny Dr Davide Mirabella.
W swojej codziennej praktyce zajmuję się profilaktyką wad zgryzu i leczeniem zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Posiada wieloletnią praktykę w zakresie stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego prowadzi leczenie pacjentów z całego świata.
Agnieszka Pałasz
Lekarz stomatolog
W 2018 roku ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii.
W Klinice zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz chirurgią.
Agata Białożyt
Lekarz stomatolog
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zajmuje się leczeniem zachowawczym. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach i wykładach. Zdrowie i komfort pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Oprócz praktyki dentystycznej zajmuje się kształceniem studentów stomatologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
Dominika Janas-Krzak
Lekarz stomatolog
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła specjalizację z zakresu Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Curriculum Endodontyczne edycji 2018. Przynależy do Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Jest współautorką licznych prac z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i stomatologii dziecięcej przedstawianymi i nagradzanymi na konferencjach naukowych. Rozpoczęła studia podyplomowe w zakresie Mastera ortodoncji i ortopedii szczękowej. Zajmuje się endodoncją mikroskopową oraz ortodoncją. Piękny i zdrowy uśmiech to najlepsza wizytówka. Stara się patrzeć na pacjenta holistycznie, obejmując go kompleksową i indywidualną opieką stomatologiczną nastawioną na długotrwałe efekty leczenia. W pracy zależy jej na komforcie pacjenta, miłej atmosferze oraz precyzyjnym i bezbolesnym przebiegu leczenia. Jej pracy przyświeca motto: „maksymalny efekt przy minimalnej ingerencji”. W życiu osobistym uwielbia aktywne podróże oraz wypoczynek przy dobrej książce.
Więcej informacji
Małgorzata Danielewska
Lekarz stomatolog
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz stomatologią dziecięcą. Jej atutami w pracy z pacjentem są cierpliwość, dokładność i precyzja. Bardzo lubi pracę z dziećmi, nawiązuje z nimi świetny kontakt, dlatego jest ulubionym stomatologiem naszych małych pacjentów. Prywatnie uwielbia podróżować ale docenia czas spędzony w domu z rodziną i przyjaciółmi.
Dorota Wasyliszyn
Lekarz stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej
Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi gdzie czterokrotnie uzyskała stypendium rektora dla najlepszych studentów.
Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności dzięki uczestnictwu w licznych kursach i szkoleniach, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę.
W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem protetycznym i zachowawczym oraz odbudowami w strefie estetycznej. W pracy klinicznej wykorzystuje powiększenie pola zabiegowego w postaci mikroskopu i lup stomatologicznych. Preferuje nowoczesne techniki i materiały stomatologiczne, a do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zgodnie z jego potrzebami.
Jest również lekarzem medycyny estetycznej co powoduje, że ma możliwość holistycznie spojrzeć na pacjenta i dopracować każdy szczegół uśmiechu.
Paweł Luty
Lekarz stomatolog, specjalizuje sie w leczeniu implantologicznym i protetycznym
Absolwent oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Od wielu lat jego zainteresowania skupiają się na implantologii i protetyce, szczególnie na odbudowie stałej braków zębowych ­ zarówno w oparciu o własne zęby pacjenta jak i na implantach, oraz pracach kombinowanych o wysokiej estetyce.

Personel administracji

Karol Binkowski
Manager kliniki
Magister Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego jak również absolwent Wydziału Nauk Społecznych tej uczelni, ukończył także studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu oraz prestiżową Akademię Rentownej Praktyki Stomatologicznej Michała Katarzyńskiego wraz z licznymi kursami i szkoleniami z tym związanymi.
Posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Pracował jako asystent prezesa kliniki stomatologii i implantologii. W Ortomed Clinic jest managerem kliniki oraz pełni funkcje asystenta dr Haliny Opalińskiej czuwając nad sprawnym funkcjonowaniem pracy całej Kliniki.
Prywatnie pasjonat i propagator sztuki, aktorstwa, nagrodzony tytułem Osobowość Roku w dziedzinie Kultura przez Dziennik Zachodni.
Więcej informacji

Nasze asystentki

Sylwia Słota
Rejestratorka medyczna
Nasza przemiła, bardzo komunikatywna i empatyczna rejestratorka, która już od kilku lat pilnuje zapisów pacjentów, odbiera telefony od państwa znajdując najlepsze terminy do naszych specjalistów w także służy pacjentom w kwestii merytorycznej z zakresu ogólnych pytań dotyczących cen oraz usług.
Więcej informacji
Sandra Wróbel
Rejestratorka medyczna
Ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Turystyka i Rekreacja a także Kurs Rejestratorki Stomatologicznej. W Klinice pracuje od marca 2022 i to ona odbiera telefony od państwa znajdując najlepsze terminy do naszych specjalistów w także służy pacjentom w kwestii merytorycznej z zakresu ogólnych pytań dotyczących cen oraz usług.
Więcej informacji
Sylwia Stompel
Rejestratorka medyczna, Higienistka stomatologiczna
Oksana Kanak
Higienistka stomatologiczna
Dyplomowana higienistka stomatologiczna, w Klinice odpowiada za wstępne badania diagnostyczne, asystowania naszym stomatologom w trakcie zabiegów oraz samodzielnie wykonuje zabiegi profilaktyczne oraz estetyczne takie jak higienizacja czy wybielanie lampą Beyond. Empatyczna i bardzo ciepła czym zaskarbiła sobie zaufanie również u naszych najmłodszych pacjentów.
Więcej informacji
Klaudia Bielecka
Pomoc dentystyczna
Studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Nauk o Zdrowiu, w Klinice pełni funkcję pomocy stomatologa w trakcie przeprowadzania konsultacji i zabiegów.
Więcej informacji
Justyna Olczak
Higienistka stomatologiczna
Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego w Zabrzu na kierunku higiena stomatologiczna. Doświadczona zarówno w asyście jak i samodzielnych zabiegach profilaktycznych oraz estetycznych takich jak higienizacja czy wybielanie lampą Beyond.
Więcej informacji
Ola Hulatkan
Asystentka stomatologiczna
Dyplom asystentki stomatologicznej uzyskała w 2023 r, obecnie jest w trakcie nauki przygotowującej do zawodu higienistki stomatologicznej, w przeszłości studentka medycyna z racji czego posiada obszerną wiedzę w zakresie stomatologii a wykorzystując ją obecnie na stanowisku asystentki stomatologicznej powoduje, że jej praca jest na najwyższym poziomie
Więcej informacji
Anna Dębska
Higienistka stomatologiczna
Ukończyła dwie szkoły tym samym stając się dyplomowaną higienistką oraz asystentką stomatologiczną, w zawodzie od prawie dziesięciu lat co przekłada się na bogate doświadczenie zarówno w asystowaniu stomatologom o różnych specjalizacjach jak i wykonywaniu niektórych zabiegów pod nadzorem lekarza. Po pracy najlepiej odnajduje się w tańcu i muzyce stając się profesjonalną instruktorką tańca oraz trenerem personalnym.
Więcej informacji

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

  Imię i nazwisko (*)

  Treść wiadomości (*)

  Nr telefonu (*)


  Cała treść zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach i w zakresie związanym z otrzymaniem za pośrednictwem telefonii komórkowej informacji o świadczonych usługach zdrowotnych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do uzyskania informacji oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.


  Cała treść zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach marketingu produktów lub usług administratora danych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.

  x
  Szybki kontakt