Nasi lekarze

Magdalena Siewniak
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na Wydziale Lekarsko- Stomatologicznym. Głównym obszarem jej zainteresowania jest stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza oraz protetyka. Poszerza swoje umiejętności i wiedzę w dziedzinie ortodoncji oraz medycyny estetycznej.
Arnold Zaraska
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Lekarskim w 2007 r. Jest doskonały w dziedzinie ortodoncji. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym zarówno u dzieci jak i młodzieży oraz dorosłych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach, o czym świadczą liczne dyplomy oraz certyfikaty.
Michalina Szmyd-Łucek
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na wydziale lekarsko-dentystycznym. Stale uczestniczy w licznych kursach doskonalących, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności głównie w zakresie leczenia ortodontycznego dzieci oraz dorosłych.
Halina Opalińska
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej, Oddział Stomatologii w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Katowicach. Jej pasją jest ortodoncja oraz stomatologia estetyczna. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych ortodontów. Aktualnie odbywa studia podyplomowe Master in Orthodontics sygnowane przez University City of London, w trakcie których pod okiem najlepszych specjalistów poszerza wiedzę teoretyczną oraz rozwija umiejętności kliniczne, zgodne ze światowymi standardami nowoczesnej ortodoncji.
Magdalena Kuś-Florek
Lekarz stomatolog, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy i specjalizacyjny odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu uzyskując specjalizację w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Krzysztof Suska
Lekarz stomatolog, specjalista chirurg
Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii na Akademii Medycznej w Białymstoku w 1995 r. W roku 2001 uzyskał specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej.
Magdalena Bednarz-Wiącek
Lekarz stomatolog ogólny
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia zdobywając stypendium i tytuł najlepszego absolwenta Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu w roku akademickim 2015/16. Pełniła funkcję Sekretarza Generalnego i Wiceprezydenta Zarządu Krajowego Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Główny organizator ogólnopolskich konferencji stomatologicznych w Zabrzu i Katowicach. Pełniła nadzór nad ogólnopolskim programem "Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2016" oraz brała czynny udział w licznych akcjach prozdrowotnych na terenie Śląska. Laureatka finałowego etapu IV edycji konkursu dla Najlepszych Studentów Stomatologii 2013/14. Obecnie skupia się na pracy z pacjentami oraz rozwija swoje pasje pozazawodowe.
Karolina Śliwa
Lekarz stomatolog ogólny, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończyła studia stomatologiczne na Śląskiej Akademii Medycznej w 2003 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując w specjalistycznych klinikach stomatologicznych w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń praktycznych światowej sławy specjalistów. Pasjonatka ortodoncji, którą stara się łączyć z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze stomatologii, estetyki i protetyki, co umożliwia jej wielostronne podejście do leczenia. Prywatnie miłośniczka podróży i aktywności sportowych.
Paweł Luty
Lekarz stomatolog, specjalizuje sie w leczeniu implantologicznym i protetycznym
Absolwent oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Od wielu lat jego zainteresowania skupiają się na implantologii i protetyce, szczególnie na odbudowie stałej braków zębowych ­ zarówno w oparciu o własne zęby pacjenta jak i na implantach, oraz pracach kombinowanych o wysokiej estetyce.
Monika Kuziemska
Lekarz stomatolog, specjalizuje się w chirurgii szczękowo-twarzowej
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w 2012 r. w Zabrzu. Obecnie jest na 3 roku studiów specjalizacyjnych z chirurgii stomatologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu, Oddział Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.
Paweł Nawrot
Lekarz stomatolog, zajmuje się zabiegami z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz mikrochirurgii periodontologicznej
Absolwent Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Członek ITI (International Team for Implantology). Uczestnik licznych krajowych oraz zagranicznych sympozjów, szkoleń i warsztatów praktycznych. Rozwija swoje umiejętności pod okiem najlepszych mentorów z całej Europy (Włoch, Niemiec, Szwajcarii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii). Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce klinicznej, a niezbędne kwalifikacje potwierdza międzynarodowymi certyfikatami uznanych jednostek naukowych. Oprócz technicznej perfekcji zwraca szczególną uwagę na uzyskiwaną w wyniku leczenia wysoką estetykę uśmiechu. To wszystko gwarantuje najwyższy światowy poziom wykonywanych procedur oraz bezpieczeństwo podczas przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów.
Barbara Vrabetz
Lekarz stomatolog zachowawczy z endodoncją
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz uczestniczką Curriculum Endodontycznego. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach stomatologicznych i wykładach. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz endodoncji.
Anna Langner
Lekarz stomatolog zachowawczy z endodoncją
Stomatologię ukończyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Największą satysfakcję daje jej praca w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Lubi pracować również z dziećmi. Poza stomatologią jej pasjami są podróże, fotografia oraz dobra książka.

Nasze asystentki

Magdalena Kwiecień
Asystentka stomatologiczna
Małgorzata Panek
Asystentka stomatologiczna
Izabela Kadela
Asystentka stomatologiczna, Technik elektroradiolog
Sylwia Bronkowska
Recepcjonistka medyczna
Joanna Mazur
Higienistka stomatologiczna
Sylwia Stompel
Rejestratorka medyczna, Higienistka stomatologiczna

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości (*)

Nr telefonu (*)


Cała treść zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach i w zakresie związanym z otrzymaniem za pośrednictwem telefonii komórkowej informacji o świadczonych usługach zdrowotnych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do uzyskania informacji oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.


Cała treść zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach marketingu produktów lub usług administratora danych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.

x
Szybki kontakt