Klinika w Katowicach - tel.: (+48) 884 604 884 | Oddzwaniamy na nieodebrane połączenia!

Nasi lekarze

Karolina Śliwa
Lekarz stomatolog ogólny, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończyła studia stomatologiczne na Śląskiej Akademii Medycznej w 2003 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując w specjalistycznych klinikach stomatologicznych w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń praktycznych światowej sławy specjalistów. Pasjonatka ortodoncji, którą stara się łączyć z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze stomatologii, estetyki i protetyki, co umożliwia jej wielostronne podejście do leczenia. Prywatnie miłośniczka podróży i aktywności sportowych.
Halina Opalińska
Lekarz stomatolog, specjalizujący się w ortodoncji, właściciel kliniki
Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej, Oddział Stomatologii w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Katowicach. Jej pasją jest ortodoncja oraz stomatologia estetyczna. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych ortodontów. Ukończyła studia podyplomowe Master in Orthodontics sygnowane przez University City of London.
Anna Skałbania-Dłucik
Lekarz stomatolog, specjalizujący się w ortodoncji
Ukończyła studia podyplomowe Master of Science in Orthodontics and Dentofacial Orthopedics realizowanych z ramienia Athenea Dental Institute Uniwersytu San Jorge w Barcelonie otrzymując tytuł Ortodonty oraz uprawnienia do świadczenia usług z zakresu ortodoncji na terenie całej Unii Europejskiej.
Odbyła dwuletni, teoretyczno-praktyczny, kompleksowy kurs ortodontyczny Dr Davide Mirabella.
W swojej codziennej praktyce zajmuję się profilaktyką wad zgryzu i leczeniem zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Posiada wieloletnią praktykę w zakresie stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego prowadzi leczenie pacjentów z całego świata.
Aleksandra Nowicka-Laskowska
Lekarz stomatolog
Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów kilkakrotnie była laureatką Nagrody Rektora dla Najlepszych Studentów, a tuż po nich – nagrody Prezesa Okręgowej Izby Lekarskiej za zajęcie jednej z najwyższych lokat z Lekarsko- Dentystycznego Egzaminu Końcowego. Nauka oraz poszerzanie horyzontów zawsze dawały jej dużo satysfakcji. Dlatego niezależnie od zdobytej już wiedzy ciągle pamięta o potrzebie dalszego kształcenia, aby pomagać pacjentom zgodnie z najnowszą i najlepszą wiedzą lekarską. Dzięki temu w roku 2022 została wybrana głosami swoich pacjentów Stomatologiem Roku w Gliwicach. Jej głównym zainteresowaniem jest chirurgia stomatologiczna. Zajmuje się również leczeniem zachowawczym oraz stomatologią dziecięcą. Posiada kilkuletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów w znieczuleniu ogólnym. W swojej pracy kładzie bardzo duży nacisk na edukację pacjentów oraz szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną. Gdy opuszcza gabinet, prowadzi swojego bloga cukierniczego i zajmuje się uprawą domowych roślin. Jest wielką fanką twórczości Stephena Kinga i Agathy Christie.
Więcej informacji o lekarzu
Agnieszka Pałasz
Lekarz stomatolog
W 2018 roku ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii.
W Klinice zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz chirurgią.
Agata Białożyt
Lekarz stomatolog
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zajmuje się leczeniem zachowawczym. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach i wykładach. Zdrowie i komfort pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Oprócz praktyki dentystycznej zajmuje się kształceniem studentów stomatologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
Dominika Janas-Krzak
Lekarz stomatolog
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła specjalizację z zakresu Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Curriculum Endodontyczne edycji 2018. Przynależy do Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Jest współautorką licznych prac z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i stomatologii dziecięcej przedstawianymi i nagradzanymi na konferencjach naukowych. Rozpoczęła studia podyplomowe w zakresie Mastera ortodoncji i ortopedii szczękowej. Zajmuje się endodoncją mikroskopową oraz ortodoncją. Piękny i zdrowy uśmiech to najlepsza wizytówka. Stara się patrzeć na pacjenta holistycznie, obejmując go kompleksową i indywidualną opieką stomatologiczną nastawioną na długotrwałe efekty leczenia. W pracy zależy jej na komforcie pacjenta, miłej atmosferze oraz precyzyjnym i bezbolesnym przebiegu leczenia. Jej pracy przyświeca motto: „maksymalny efekt przy minimalnej ingerencji”. W życiu osobistym uwielbia aktywne podróże oraz wypoczynek przy dobrej książce.
Więcej informacji
Agata Biniarz
Lekarz stomatolog
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. W trakcie stażu podyplomowego rozpoczęła pracę jako wykładowca akademicki na Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej główne zainteresowania zawodowe skupiają się wokół stomatologii zachowawczej i endodoncji, a także stomatologii dziecięcej. Uwielbia pracę z najmłodszymi, która daje jej olbrzymią satysfakcję.
Paweł Luty
Lekarz stomatolog, specjalizuje sie w leczeniu implantologicznym i protetycznym
Absolwent oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Od wielu lat jego zainteresowania skupiają się na implantologii i protetyce, szczególnie na odbudowie stałej braków zębowych ­ zarówno w oparciu o własne zęby pacjenta jak i na implantach, oraz pracach kombinowanych o wysokiej estetyce.

Personel administracji

Karol Binkowski
Manager kliniki
Magister Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego jak również absolwent Wydziału Nauk Społecznych tej uczelni, ukończył także studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu oraz prestiżową Akademię Rentownej Praktyki Stomatologicznej wraz z licznymi kursami i szkoleniami z tym związanymi.
Posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Pracował jako asystent prezesa kliniki stomatologii i implantologii. W Ortomed Clinic jest managerem kliniki oraz pełni funkcje asystenta dr Haliny Opalińskiej czuwając nad sprawnym funkcjonowaniem pracy całej Kliniki.
Więcej informacji

Nasze asystentki

Sylwia Słota
Rejestratorka medyczna
Nasza przemiła, bardzo komunikatywna i empatyczna rejestratorka, która już od kilku lat pilnuje zapisów pacjentów, odbiera telefony od państwa znajdując najlepsze terminy do naszych specjalistów w także służy pacjentom w kwestii merytorycznej z zakresu ogólnych pytań dotyczących cen oraz usług.
Więcej informacji
Sandra Wróbel
Rejestratorka medyczna
Ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Turystyka i Rekreacja a także Kurs Rejestratorki Stomatologicznej. W Klinice pracuje od marca 2022 i to ona odbiera telefony od państwa znajdując najlepsze terminy do naszych specjalistów w także służy pacjentom w kwestii merytorycznej z zakresu ogólnych pytań dotyczących cen oraz usług.
Więcej informacji
Sylwia Stompel
Rejestratorka medyczna, Higienistka stomatologiczna
Oksana Kanak
Higienistka stomatologiczna
Dyplomowana higienistka stomatologiczna, w Klinice odpowiada za wstępne badania diagnostyczne, asystowania naszym stomatologom w trakcie zabiegów oraz samodzielnie wykonuje zabiegi profilaktyczne oraz estetyczne takie jak higienizacja czy wybielanie lampą Beyond. Empatyczna i bardzo ciepła czym zaskarbiła sobie zaufanie również u naszych najmłodszych pacjentów.
Więcej informacji
Klaudia Bielecka
Pomoc dentystyczna
Studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Nauk o Zdrowiu, w Klinice pełni funkcję pomocy stomatologa w trakcie przeprowadzania konsultacji i zabiegów.
Więcej informacji
Justyna Olczak
Higienistka stomatologiczna
Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego w Zabrzu na kierunku higiena stomatologiczna. Doświadczona zarówno w asyście jak i samodzielnych zabiegach profilaktycznych oraz estetycznych takich jak higienizacja czy wybielanie lampą Beyond.
Więcej informacji

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

  Imię i nazwisko (*)

  Treść wiadomości (*)

  Nr telefonu (*)


  Cała treść zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach i w zakresie związanym z otrzymaniem za pośrednictwem telefonii komórkowej informacji o świadczonych usługach zdrowotnych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do uzyskania informacji oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.


  Cała treść zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach marketingu produktów lub usług administratora danych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.

  x
  Szybki kontakt