Klinika w Katowicach - tel.: (+48) 884 604 884 | Gabinet w Mysłowicach - tel.: (+48) 515 302 540 | Gabinet w Katowicach (ul. Józefowska 76) - tel.: (+48) 799 860 036 | Oddzwaniamy na nieodebrane połączenia!

Nasi lekarze

Halina Opalińska
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej, Oddział Stomatologii w Zabrzu. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Katowicach. Jej pasją jest ortodoncja oraz stomatologia estetyczna. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych ortodontów. Ukończyła studia podyplomowe Master in Orthodontics sygnowane przez University City of London.
Karolina Śliwa
Lekarz stomatolog ogólny, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Ukończyła studia stomatologiczne na Śląskiej Akademii Medycznej w 2003 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując w specjalistycznych klinikach stomatologicznych w Krakowie. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń praktycznych światowej sławy specjalistów. Pasjonatka ortodoncji, którą stara się łączyć z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze stomatologii, estetyki i protetyki, co umożliwia jej wielostronne podejście do leczenia. Prywatnie miłośniczka podróży i aktywności sportowych.
Anna Skałbania-Dłucik
Lekarz stomatolog zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Michalina Szmyd-Łucek
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na wydziale lekarsko-dentystycznym. Stale uczestniczy w licznych kursach doskonalących, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności głównie w zakresie leczenia ortodontycznego dzieci oraz dorosłych.
Aleksandra Nowicka-Laskowska
Lekarz stomatolog
Agnieszka Pałasz
Lekarz stomatolog
Agata Białożyt
Lekarz stomatolog
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zajmuje się leczeniem zachowawczym. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach i wykładach. Zdrowie i komfort pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Oprócz praktyki dentystycznej zajmuje się kształceniem studentów stomatologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
Aurelia Kozyrska
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym
Lekarz stomatolog, zajmuje się leczeniem ortodontycznym.
Paweł Nawrot
Lekarz stomatolog, zajmuje się zabiegami z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz mikrochirurgii periodontologicznej
Absolwent Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Członek ITI (International Team for Implantology). Uczestnik licznych krajowych oraz zagranicznych sympozjów, szkoleń i warsztatów praktycznych. Rozwija swoje umiejętności pod okiem najlepszych mentorów z całej Europy (Włoch, Niemiec, Szwajcarii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii). Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce klinicznej, a niezbędne kwalifikacje potwierdza międzynarodowymi certyfikatami uznanych jednostek naukowych. Oprócz technicznej perfekcji zwraca szczególną uwagę na uzyskiwaną w wyniku leczenia wysoką estetykę uśmiechu. To wszystko gwarantuje najwyższy światowy poziom wykonywanych procedur oraz bezpieczeństwo podczas przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów.
Więcej informacji o lekarzu
Paweł Luty
Lekarz stomatolog, specjalizuje sie w leczeniu implantologicznym i protetycznym
Absolwent oddziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej. Od wielu lat jego zainteresowania skupiają się na implantologii i protetyce, szczególnie na odbudowie stałej braków zębowych ­ zarówno w oparciu o własne zęby pacjenta jak i na implantach, oraz pracach kombinowanych o wysokiej estetyce.
Jan Buła
Lekarz stomatolog

Nasze asystentki

Sylwia Słota
Recepcjonistka medyczna
Justyna Szczypka
Higienistka stomatologiczna
Sylwia Stompel
Rejestratorka medyczna, Higienistka stomatologiczna
Sandra Wróbel
Recepcjonistka medyczna
Oksana Kanak
Higienistka stomatologiczna

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

  Imię i nazwisko (*)

  Treść wiadomości (*)

  Nr telefonu (*)


  Cała treść zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach i w zakresie związanym z otrzymaniem za pośrednictwem telefonii komórkowej informacji o świadczonych usługach zdrowotnych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do uzyskania informacji oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.


  Cała treść zgody.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach marketingu produktów lub usług administratora danych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.

  x
  Szybki kontakt