Ortomed Clinic to nowoczesna klinika stomatologiczna, która powstała z myślą o pacjentach szukających kompleksowej i profesjonalnej opieki stomatologicznej i medycznej na najwyższym poziomie.

Choć specjalizujemy się w ortodoncji, protetyce i wszczepianiu implantów, wykonujemy również zabiegi z zakresu medycyny zachowawczej, dziecięcej, estetycznej. Proponowane przez nas leczenie wad zgryzu i leczenie kanałowe pod mikroskopem postrzegane jest jako unikatowe i w całości spełniające wysokie oczekiwania naszych pacjentów.

W tym wyjątkowym miejscu jakim jest Ortomed Clinic, chcemy stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług, utrzymywać dobre samopoczucie naszych pacjentów i dbać o ich zadowolenie w życiu. Co stawiamy sobie za najważniejsze cele.

Ortomed Clinic to wyjątkowe miejsce na zdrowej mapie Katowic i Mysłowic oraz całego Śląska. Dzięki nowoczesnym metodom, nowoczesnej aparaturze medycznej oraz najlepszym specjalistom z całego Śląska chcemy być znani jako placówka medyczna upiększania zębów, gwarantując Państwu białe, zdrowe zęby jako wyznacznik pozytywnego nastawienia do życia.

 

Badania

  • Bezstresowe i bezbolesne badania diagnostyczne wad zgryzu, zaburzeń budowy, liczby i położenia zębów w szczęce
  • Bezpłatne konsultacje ogólnostomatologiczne
  • Bezpłatne wstępne przeglądy zębów u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
  • Pierwsza wizyta adaptacyjna dla najmłodszych
  • Radiologia (zdjęcia rentgenowskie RTG panoramiczne i cefalometryczne) niezbędne przy zaplanowaniu kompleksowego leczenia stomatologicznego i ortodontycznego
  • Diagnostyka pod mikroskopem
  • Analiza ortodontyczna
  • Modele diagnostyczne
  • Wizyty kontrolne aparatu

 

Wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta” na naszej stronie internetowej.

Oddzwaniamy na nieodebrane połączenia telefoniczne!

Posiadamy certyfikat „gabinetu przyjaznego Twojemu dziecku”.

 

Zapisz się na bezpłatną konsultację ogólnostomatologiczną. Umów się już dziś!

Klinika w Katowicach

Gabinet w Mysłowicach

Masz pytania lub chcesz umówić się na wizytę?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości (*)

Nr telefonu (*)


Cała treść zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach i w zakresie związanym z otrzymaniem za pośrednictwem telefonii komórkowej informacji o świadczonych usługach zdrowotnych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do uzyskania informacji oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.


Cała treść zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez ORTOMED CLINIC Halina Opalińska z siedzibą w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 29, 40-881 Katowice, w celach marketingu produktów lub usług administratora danych. Mam świadomość, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do dodanych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody mogę dokonać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego żądania na adres e-mail: kontakt@ortomedclinic.pl. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się w Polityce prywatności.

x
Szybki kontakt